Too Faced “Born This Way”

DSC_4648 (2)Dwa nowe podkłady dołączyły do mojej kolekcji. Tym razem padło na Too Faced “Born This Way”.  Jest to podkład w płynie o średnim do pełnego krycia. Przy tym na skórze jest niewyczuwalny, nie daje uczucia przesuszenia czy ściągnięcia. Przypudrowany będzie się trzymał cały dzień.

Ja posiadam dwa kolory “Ivory” – dla jasnych cer z żółtymi tonami oraz “Light Beige” – ton ciemniejszy od poprzednika, również dla cer z żółtymi tonami.  Z tego co wiem “Ivory” nie jest dostępny w polskiej Sephorze, natomiast “Light Beige” jak najbardziej.  W Polsce mamy 6 odcieni do wyboru, natomiast w amerykańskiej Sephorze jest aż 18 kolorów. Także można mieć nadzieję, że kiedyś poszerzą gamę kolorystyczną o przynajmniej parę odcieni.

Sam wygląd “Born This Way” również zwraca mocno uwagę. Mamy tutaj 30 ml podkładu, zamkniętego w szklanej buteleczce z pompką z elementami czarno – złotymi.

Jak zapewnia producent : 100% klientek potwierdziło, że maskuje ich niedoskonałości, 98% – podkład sprawia, że ich skóra jest absolutnie perfekcyjna,  97%  – zapewnia naturalne wykończenie.

 

Macie ochotę spróbować? Czy może Too Faced “Born This Way” zasilił już waszą kosmetyczkę?

 

DSC_4641 (2)DSC_4661 (2)

Leave a Reply